Еротичний масаж для жінок

Еротичний масаж для жінок: екзотика для обраних або затребувана послуга?

Словосполучення еротичний масаж для жінок навіть зараз все ще змушує червоніти одних і дивно хихикати інших дам. Навіть наймолодші і прогресивні толком не можуть сказати що таке еротичний масаж для жінок і наскільки він еротичний.

Які послуги надають масажні салони, що пропонують еротичний масаж для жінок?

Эротический массаж для женщинПослуги еротичного масажу здійснюються за прейскурантом. Найдешевше обійдеться масаж без активної стимуляції інтимних зон. Такий еротичний масаж відрізняється від звичайного хіба що більш романтичною обстановкою і зовнішнім виглядом масажиста. Цілком можливо, цього вистачить для того, щоб розслабитися і відчути себе жінкою.

Якщо ж жінка хоче розслабитися до досягнення оргазму, то масажист спробує їй в цьому допомогти. Такий вид масажу коштує дорожче. Активна стимуляція інтимних зон починається тільки після попереднього масажу всього тіла. Вона триває не більше 20% сеансу.

За окрему плату в салоні можна замовити послуги класу VIP. Специфіка послуг обговорюється окремо і за замовчуванням не розголошується. Масажні салони не можуть дозволити собі втрачати клієнток. Адже їх набагато менше, ніж чоловіків готових платити за еротичний масаж. Навіть разова витік інформації може розорити салон. А не просто поставити під загрозу його репутацію.

Чи вважати еротичний масаж зрадою і робить жінку любов до нього непривабливою для чоловіків?

Все залежить від життєвих установок. У деяких сім’ях чоловіки не соромляться самі замовляти еротичний масаж для жінок своїм дружинам. У сім’ях з більш традиційними установками краще залишити за дружиною право на таємницю.

Жінка ж, яка перебуває в вільних відносинах або не має постійного партнера, в повному праві сама вибирати які види масажу їй більше до душі. Зрозуміло, про особливості еротичного масажу краще говорити зі своїм масажистом і, можливо, з близькою подругою. А не робити свій спосіб релаксації загальним надбанням.

В кінцікінців, ніхто не розповідає колегам або сусідам про особливості візитів до лікарів. Або проблеми з травленням. Право на особистий простір одне з базових переваг сучасного суспільства.

Оздоровчий ефект еротичного масажу для жінок

Людське тіло складно настроюється механізм. Якщо чоловік може провести настройку, вибачте за мимовільний каламбур, вручну, то жінці для того, щоб розслабитися, привести в порядок гормональний фон, відчути себе впевненою і сильною потрібно дещо більше комфорту.

На жаль, не тільки сучасний стиль життя, а й близькі стосунки не сприяють розслабленню. Як наслідок, у жінок виникають стреси. Це позначається на фізичному стані. До того ж, жінки часто виховані таким чином, що навіть в сексі з коханою людиною не можуть почати думати про власне задоволення.

Дізнатися можливості власного тіла, скориставшись масажним кабінетом може бути корисним не тільки для розслаблення. Але і для наступних або поточних відносин поза його стінами.