Контакти

Режим роботи:

цілодобово і без вихідних!

Еротичний масаж як чудове спілкування з Вашим тілом

Эротический массаж в салоне СимонаМасажистки з салону Симона із задоволенням присвятять Вас в бажання Вашого тіла. Адже людське тіло має велику кількість чуттєвих зон, масажуючи яких можна домогтися не тільки оздоровчого ефекту всього організму, але і дізнатися приховані Ваші чуттєві можливості. Ми знаємо, як еротичний масаж в салоні перетворити в чудове спілкування.

Отже, Ваші гомілки і ікри. О, вони не залізні, тим не менш, ми цілий день піддаємо їх жорстокому випробуванню. До кінця робочого тижня вони вже кричать про цілющу розслабляючий еротичному масажі. Масажистки нашого салону відгукнутися на їхні благання. Оскільки гомілки і ікри вимогливі до дотиків. То ми дуже ніжно і обережно будемо масажувати Ваші ноги, не натискаючи на задню частину колін.

Ваші ноги і ступні. Еротичний масаж ніг і ступні почнеться з грайливого лоскотання Ваших пальчиків. Пестячи їх, ми будемо підніматися все вище і вище. Сильна напруга щодня отримує стегновий м’яз. Масаж не тільки оздоровчо впливає на її стан, а й провокує на щось більше внутрішня сторона стегон дуже сприйнятлива до ніжних пестощів. Ми відкриємо нові грані Вашої чуттєвості!

Ваші сідниці. Ну, скільки можна Вам сидіти перед монітором комп’ютера або за кермом автомобіля? Чи знаєте Ви, що саме на Ваші сідниці звертають найбільше уваги жінки? Нехай вони будуть пружними і сильними. За допомогою активних кругових рухів і частих ляпасів ми відновимо порушений кровообіг. А додавши трішки агресивності і грайливості, перетворимо Ваш втомлений вечір в нічну карусель емоцій.

Ваша спина. Спина опора для всього тіла і ідеальне поле еротичного бою для масажисток салону Симона. У декількох міліметрах від хребта розміщені особливо сприйнятливі ділянки тіла, які очікують наших енергійних дотиків. Ми її розітріть, розімніть, погладив, приведемо до вібрації. І, звичайно, розслабимо Ваші напружені плечі.

Ваша шия. Кому, як не нам, відомо, наскільки чутлива Ваша шия. З яким ентузіазмом ми пробудемо найпотаємніші Ваші мрії. А розслабляючий масаж наповнимо еротичної грою: до ніжних дотиків додамо інтригу з пір’їнкою і гарячим диханням.

Ваше обличчя і голова. Масажистки салону Симона приймають зручну для масажу позу: ми обіймемо ногами Ваші плечі. Обережно плавними круговими рухами помассіруем шкіру голови, пограємо з Вашими волоссям. Знімаючи напругу шкіри голови, ми розслабимо все Ваше тіло.

Ваш живіт. Ця частина тіла вміщує важливі органи, які практично не захищені. Ми обережно, але інтенсивно, масажними рухам за годинниковою стрілкою почнемо від пупка до діафрагми. Але також ми пам’ятаємо, наскільки нижня частина живота чутлива зона Безкомпромісна скористаємося цим в техніці еротичного масажу.

Ваші груди. Ми чудово розуміємо, що груди дуже чуйна до доторків ми будемо гранично ніжні. Легкими рухами масажуємо вашу потужну грудну клітку вздовж ребер від плечей до живота, спочатку не зачіпаючи пігментного зони навколо сосків. Але потім ми налаштуємо Вас на грайливий лад

Ваші руки і кисті. Красуні з салону Симона не забудуть і про Ваших долонях і зап’ястях вони вдячно відгукнуться на наші дотики. Ми будемо натискати на руки по всій довжині, повільно наближаючись до шиї. А закінчимо енергійним розтиранням і ніжним погладжуванням.

Ми любимо свою роботу і навчимо Вас відчувати Ваше тіло.