Uncategorized

Боді масаж

Боді масаж з медичним масажем, як вид східної медицини.

Боди массаж в ХерсонеУ напружений час, коли постійно доводиться працювати, на хвилини задоволення і розслаблення практично немає. Але якщо Ви чоловік, який просто хоче отримати задоволення, при цьому не докладати ніяких зусиль, то в цьому випадку допоможе ось цей https://night-angels.com.ua/uk/ еротичний масаж Львів з медичним масажем. Завдяки якому будь-який чоловік отримає повну релаксацію всього тіла і при цьому не витратив багато енергії.

Техніка боді масажу в Херсоні з медичним масажем різноманітна сама по собі, але в будь-якому випадку клієнт завжди отримає масу яскравих вражень. Самим простий вигляд, це маніпуляції руками масажистки. Клієнту закриваються очі, грає тиха повільна музика, освітлення тільки складається зі свічок. При цьому дівчина масажує тільки руками, при цьому не застосовуючи інші частини тіла. Весь сеанс займає близько 30 хвилин, при цьому клієнт в результаті отримує таке задоволення, що йому потім лінь ходити, тому що ноги і тіло абсолютно розслаблені.

Інший вид боді масажу з медичним масажем, так званий масовий, які передбачає масування всього тіла клієнта, самі його ерогенні зони, при цьому дівчина поряд з руками використовує груди, якій проводить під час сеансу по тілу. Такий сеанс триває від 3 годин до 12, на розсуд клієнта. У супроводі такого сеансу клієнту пропонується алкоголь або інші напої за рахунок салону. В якості допоміжних засобів застосовуються ефірні масла і гелі для посилення ефекту.

Для чоловіків, для яких немає обмежень можна запропонувати довгий і чарівний боді масаж з салоні Симона з медичним масажем. Суть його в тому, що сеанс триває всю ніч, з елементами ексклюзивних танців, карнавалу. Можна вибрати двох і більше масажисток, які зроблять унікальні дії з тілом відвідувача. Одна буде масажувати ваше тіло, інша статевий член, при цьому темп масажу клієнт може вибрати сам від енергійного до повільного заспокійливого. Час пролетить досить швидко, але ніколи не забудь такі гострі відчуття. Всі, хто хоч раз спробував хороший технічний боді масаж, більше не зможе відмовити в собі в такий задоволенні.

Вступати в інтимний зв’язок з клієнтами у нас заборонено, тому тільки майстерно техніка і філософія тіла допоможуть розслабитися навіть самого напруженого чоловіка. Адже не дарма батьківщиною боді масажу прийнято вважати схід. Тільки там знали і розуміли цінність человеской тіла. Ціни досить прийнятні і залежать від, того який вид еротичного масажу виберіть відвідувач. Можливий виїзд в апартаменти, постійним клієнтам знижка. І звичайно все сугобо конфіденційність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *