VIP еротичний масаж

VIP еротичний масаж

Вип эротический массажЦілком природним є бажання отримати послуги преміального рівня. Вони відрізняються розширеними можливостями для клієнта, які часто залишаються за межею дозволеного. При наявності фінансової спроможності рекомендується скористатися еротичним VIPмасажем. Його висока вартість виправдовується розкутість клієнта до оголеної масажистки, де рукам дозволено опановувати всім тілом юної дівчини.

Еротичний VIPмасаж складається з еротики і лікувальних технік

Салон ніколи не забуває про медичні масажні техніки, адже неможливо осягнути верх насолоди, коли поперек або спина дають про себе знати. Досвідчені руки масажистки точковими рухами пропрацюють кожну ділянку на тілі клієнта. Після сеансу буде відчуватися омолодження організму на 10 і більше років.

Еротичний VIP еротичний масаж в салоні також концентрується навколо юних дівчат. Кілька чарівних куртизанок залишившись з вами наодинці в приватній кімнаті, виконають практично будь-яке побажання клієнта. За півтори-дві години сеансу крім бодімасажу з повним дотиком тіл можна відчути насолоду від спільного прийому душу. Оголені мокрі тіла ще нікого не залишали байдужим.

Основні відмінності VIPмасаж від інших послуг в салоні

VIP перетворює відвідувача в господаря вечора, а значить можна дозволити собі таке:

  • дотику до масажисткам;
  • відповідні поцілую і ласки;
  • прийом гарячої ванни разом з дівчатами;
  • спокусливий розігріваючий фантазію стриптиз;
  • при бажанні сеанс не закінчується до оргазму клієнта.

В якості привітання дорогого гостя подарунком ставати презент шампанського і кальяну. Піпшоу відмінна можливість запалити свій улюблений тютюн попиваючи гарне шляхетне шампанське. Поспішати тут нікуди, коли в запасі надається цілих 120 хвилин сеансу.

Після візуального задоволення руки самі потягнуться до прекрасного юним дівчатам. Дві або більше дівчата, також розпалені від пристрасті, що випробовується один до одного, з легкістю віддадуться відвідувачеві. Поцілунки захлиснуть уяву всіх присутніх в приватній кімнаті. Напівтемрява з туманом після кальяну подарує всього, що відбувається нечіткі силуети, що дозволить фантазії розіграти не на жарт.

VIP можуть дозволити тільки заможні чоловіки

VIP Еротичний масаж в Херсоні сам по собі вказує на приналежність чоловіка до вищого суспільства. Ця послуга ставатиме гордістю для того, хто її пережив на собі і заздрістю з боку інших. Виділитися на тлі свого оточення тепер можна завдяки салону, який надає послуги еротичного характеру.